سوالات متداول

آسودگی خاطر در خرید

آسودگی خاطر و رضایت‌ مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های آی مت تهران بوده است و آی مت تهران در این راستا می‏‌کوشد تا دوره های آموزشی بصورت کاملا مدون برگزار و بسته های مرتبط با آن در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما عزیزان برسد.

روش های مرجوعی

آسودگی خاطر و رضایت‌ مندی شما عزیزان همواره از اولویت‏‌های آی مت تهران بوده است. با وجود حساسیت آی مت تهران در ارائه خدمات خود به شما عزیزان، ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب مشاوره و یا کنسلی دوره و مرجوع کردن هزینه در نظر گرفته شده است.

مهلت ارزیابی

همه بسته های آموزشی و محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست شما برسند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا در صورت معیوب وبدن و یا تاقص بودن وجود دارد.

روش های ارسال

آی مت تهران با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است.

تهران و کرج:

سفارش‌ هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت 15 ظهر ثبت شوند و دارای بسته های آموزشی باشند، در همان روز تحویل داده می‌ شوند. سفارش‌ هایی که پس از ساعت ‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت ‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌ شوند.

شهرستان ها

امکان تحویل سفارش ‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنج‌ شنبه تا ساعت 12 ظهر ثبت شوند، در همان روز وجود ندارد و سفارش روز بعد تحویل محل ارسال داده می ‌شوند که می تواند شامل یکی از روش های زیر بنا به در خواست سفارش دهنده باشد.

  • ارسال از طریق چاپار
  • ارسال از طریق تیپاکس
  • ارسال از طریق باربری

لازم به ذکر است زمان تحویل مر سوله بسته به  فاصله ی جغرافیایی سفارش دهنده بین 72-48 ساعت می باشد.

روند استرداد وجه

پس از اینکه بستهای به دلیل مشخصی مرجوع شد و به دست  آی مت تهران رسید کارشناسان آی مت تهران بررسی ‌های لازم را متناسب با دلیل بازگشت آن انجام می ‌دهند. با تأیید کارشناسان، بازگشت بسته نهایی می‌ شود و هزینه‌ای که خریدار پرداخت کرده است به شماره کارت اعلام شده که به نام سفارش دهنده است ارسال می گردد.